Od 24.9.2020 platí zákaz návštěv v Domově Laudon. Děkujeme za pochopení!

Úvodní slovo

Vážení zájemci o pobytovou sociální službu, dle Zákona o sociálních službách č.108/2006Sb.,§ 49.

Domov Laudon, se nachází v příjemném životním prostředí, na hranici Orlických hor a Jeseníků.
Cesta k nám vede z Lanškrouna směr Štíty, a najdete nás cca 3 km nad obcí Albrechtice. Jste-li odkázáni na hromadnou dopravu, přímo u Domova je zastávka autobusu značená „Albrechtice, ozdravovna“.

Máte-li zájem o prohlídku Domova, můžete přijet kdykoliv od 8 – 16h, nebo v jinou hodinu, dle domluvy s ředitelkou (tel. 604 21 77 20). Pokud potřebujete podrobné informace o poskytované službě, odkazujeme na osobní schůzku ve dnech pondělí a středa od 7 – 17h, kancelář sociální pracovnice v přízemí Domova Laudon.
Jestliže vám tato doba nevyhovuje, domluvte se na jiném termínu. Informace poskytujeme také na tel.č. 734 600 776 nebo 604 217 720, ve všední dny od 8 – 16h.

Pokud se rozhodnete pro bydlení v našem příjemném domácím prostředí, prosíme o vyplnění Žádosti o přijetí (ke stažení zde) a doručení na adresu:

Domov Laudon, Albrechtice 130, 563 01 Lanškroun,
nebo na email socialni@domovlaudon.cz.

Přijetí je podmíněno schůzkou se sociální pracovnicí v místě aktuálního pobytu žadatele. Vaši písemnou žádost a podklady z uskutečněného sociálního šetření dále posuzuje statutární zástupce a hlavní zdravotnice. Následně jste vyrozuměni o možném termínu nástupu nebo zamítnutém požadavku (zejména u žadatelů s jinou cílovou skupinou).

Naší cílovou skupinu tvoří osoby s chronickým onemocněním a senioři, věk nad 55 let.

Nabízíme možnost seznámení s Pobytovou smlouvou, umístěnou pod záložkou „Dokumenty“.

Úhrada za poskytované služby je dále popsána pod záložkou Ceník.

Video