Od 24.9.2020 platí zákaz návštěv v Domově Laudon. Děkujeme za pochopení!

Úvodní slovo

Vážení zájemci o pobytovou sociální službu, dle Zákona o sociálních službách č.108/2006Sb.,§49.

Domov Laudon provozuje nezisková společnost Anděla-sociální družstvo, IČO 03031730. Sociální služba je určena osobám s věkem 55+, podmíněno nezvládáním životních potřeb ve vlastním prostředí ani za pomoci ostatních dostupných sociálních služeb.

Sociální služba je prozatím provozována na 1. patře Domova Laudon, s kapacitou 14ti lůžek. Další prostory jsou k dispozici po vzájemné dohodě. Ubytování je tak možné na základě Nájemní smlouvy a s docházkou asistentů péče.

Cesta k nám vede z Lanškrouna směrem na Štíty, a najdete nás cca 3 km nad obcí Albrechtice. Domov je samostatnou budovou u hlavní silnice. Disponuje nádvořím s příjemným posezením a přilehlou zahradou.

Přímo u Domova je zastávka autobusu s názvem „Albrechtice, ozdravovna“. Spojení autobusem, během všedních dnů, je v rozmezí každých dvou až tří hodin.

Prohlídka areálu Domova je možná každý všední den, bez objednání, v době od 9 -11h nebo od 13 – 15h. Jestliže Vám k prohlídce areálu nevyhovují všední dny, objednejte se prosím na tel. č. 604 217 720 (předsedkyně) nebo 739 045 111 (ředitel).

Pokud Vás oslovilo naše domácí zázemí a individuální přístup, podejte Žádost (zde).

Přijetí je podmíněno návštěvou naší sociální pracovnice v aktuálním prostředí Žadatele. Písemnou žádost posoudí vedení Domova a následně budete informováni o přijetí či zamítnutí (zejména u žadatelů s jinou cílovou skupinou).

Cenová relace se řídí Zákonem o sociálních službách. Viz Ceník

Video