Pobyt v domově

V Domově Laudon poskytujeme seniorům komplexní sociální služby. Snažíme se o vytvoření příjemného prostředí pro důstojný a aktivní život ve stáří.

Podporujeme soběstačnost klientů, pomáháme jim zprostředkovat kontakt se společenským prostředím a obnovovat či upevňovat komunikaci s rodinou.

Naše služby

Mezi služby, které poskytujeme, patří ubytování, stravování, ošetřovatelská péče, sociální péče, služby fyzioterapie, aktivizace (kulturní a zájmová činnost) a další služby – například kadeřnictví, kavárna s obchodem, pedikúra.

Zřizovatelem Domova je „Anděla-sociální družstvo“. Jedná se o neziskovou pečovatelskou společnost působící v pardubickém kraji. Známá je hlavně flexibilní terénní péčí v přirozeném domácím prostředí klientů.

Kapacita našeho domova umožňuje celoroční péči pro 14 uživatelů. Náš areál tvoří dvoupatrová budova s technickým zázemím vytvářející uzavřený komplex s vnitřním nádvořím.

Oblíbenou součástí domova je velký společenský sál, knihovna s malou kulturní místností a ZOO koutek na části zahrady. Pobyt našim klientům zpříjemňují dvě snadno přístupné zahrady – zimní zahrada uvnitř budovy a venkovní zahrada osázená stromy, keři a květinami, která budovu obklopuje zvenku. Obě zahrady umožňují posezení v klidném zátiší květin.

Domov pro seniory se nachází na úpatí kopce nad obcí Albrechtice. Jeho poloha umožňuje nádherné výhledy do kraje, pro aktivnější obyvatele Domova také krásné procházky do přírody. Výhodou je dobré dopravní spojení do Lanškrouna. Zastávka hromadné dopravy se nachází přímo u hlavního vchodu „Domova“.

Pro imobilnější klienty našeho Domova nabízíme zajištění dopravy pohodlným vozem.

Domov nemá vlastního lékaře. Pravidelné návštěvy Domova zajišťujeme smluvním praktickým lékařem. Zdravotní personál je přítomen celodenně.

Dokumenty ke stažení